PHU SAFEX
ul. Potasowa 6
81-154 Gdynia

e-mail: sklep@plandeki24.pl
tel.: +48 58 5858 699

x szybki kontakt
Kategorie
Filtrowanie kategorii:
Akcesoria plandekowe
Cena:
Producent
Pozostali (4)
Pozostali (4)
Usuń filtry

Akcesoria plandekowe

Sortuj według: cena | nazwa | kategoria
Ilość na stronie:

Wytrzymałe, sprawdzające się w wielu różnych sytuacjach, pomagające właściwie zabezpieczyć rozmaite materiały – oferowane akcesoria plandekowe będą świetnym rozwiązaniem nie tylko dla firm z branży budowlanej czy logistycznej. Specjalistyczne sznurki wykonane z solidnego jedwabiu syntetycznego czy opaski zaciskowe z pewnością znajdą zastosowanie w każdym domu, pomagając np. szybko naprawić usterki.

Akcesoria pomogą w szybkim i łatwym zamocowaniu do konstrukcji i stelaży rozmaitych materiałów takich jak m.in. siatki czy plandeki. Pomogą w prawidłowym organizowaniu przewodów elektrycznych lub mogą służyć np. jako wzmocnienia oraz zabezpieczenia. Zachęcamy do sprawdzenia oferty i wybrania artykułów spełniających wymagania. W razie problemów z wyborem prosimy o kontakt – nasz zespół należycie i szybko pomoże we właściwym doborze produktów odpowiadającym potrzebom.

Opaski kablowe

Opaska zaciskowo - mocująca, Cable Tie, rozmiar 300 x 4,6 mm; nadaje się idealnie do mocowania do siatek i niedużych plandek. Trytytki cable tie pozwalają na trwałe zamocowanie plandeki do rusztowania lub stelaża. Mocowanie jest jednorazowe. Opaski o grubości 4,6 mm zalecane są do zastosowań tymczasowych lub o niedużych rozmiarach.

Paczka zawiera 100szt opasek.

 

Cena brutto: 15,38 zł
12,50 zł netto
dostępność: Dostępny w magazynie

Opaska zaciskowo - mocująca, Cable Tie, rozmiar 7,6 x 340mm 100szt/ paczkę; Opaska  typu zip nadaje się idealnie do mocowania do siatek i plandek rusztowaniowych i ogrodzeniowych. Trytytki cable tie pozwalają na trwałe zamocowanie plandeki do rusztowania lub stelaża. Mocowanie jest jednorazowe. Opaski o grubości 7,6 mm zalecane są do zastosowań wymagających sporej siły mocującej . Trytytki cena zależy od szerokości i długości.

 

Cena brutto: 36,43 zł
29,62 zł netto
dostępność: Dostępny w magazynie

liny sznury gumy

Gumy mocujące do plandek sprzedawana na metry bieżące

Guma ekspandor w oplocie tkanym jest idealna do mocowania plandek wszelkiego rodzaju.
W przeciwieństwie do sznura nie rozciągliwego , ekspandor poddaje się siłom wywoływanym przez wiatr i dzięki temu unikamy zjawiska rozerwania plandeki i wyrywaniu oczek.
Plandeki zamocowane sznurem gumowym są o wiele trwalsze niż mocowane w inny sposób. Dystrybucja sił oddziałujących na płachtę następuje poprzez równomierny rozkład na poszczególne oczka.

Cena brutto: 3,44 zł
2,80 zł netto
dostępność: Dostępny w magazynie

Gumy mocujące do plandek z zapadką i ostrzem  długość 30 cm, czarne.

Używane są szczególnie do plandek rusztowaniowych . Mocowanie zakończone jest szpikulcem do przebijania oczek znajdujących się w nagrzanych na plandece pasach (w rozstawie co 10 cm). Drugi koniec flex bindera posiada  zaczep, który umożliwia łatwe zamknięcie pętli jej montaż. Gumy można używać wielokrotnie.

Cena brutto: 1,02 zł
0,83 zł netto
dostępność: Dostępny w magazynie
<< Poprzednia | Następna >>
Tanie Akcesoria plandekowe sklep internetowy Plandeki24.pl Gdynia najlepsza cena